Nekupujte!Adoptujte! Každý psík si zaslúži druhú šancu !!

Vitajte na našom webe

Ahojte volám sa Veronika a veľmi ma trápi stav dnešných týraných a nechcených psíkov , ja sama mám dvoch a viem aké je to super!Psík vám pomôže keď neviete čo robiť ,vyčarí vám úsmev na tvári .....a dokonca za vás dá aj život .... !!! A my sa im odvďačujeme ako?.....tak že ich niektorí vyhodia na ulicu alebo ešte ako šteniatka dajú do kontajnera??......to sa už raz musí skončiť!!!!

 

Vyhľadávanie

Kontakt

Veronika Šišková

Novinky

18.01.2011 21:18

Keď.....

Keď chceme aby sa už psy netýrali podľa mňa by sme mali začať tým že sa kupírujú chvosty!!!predsa si predstavte že vám by odrezali prsty na pravej/lavej ruke!!!!to nie je spravodlivé!!!!!musíme tomu predísť ...a tak keď si kupujete kokeršpaniela alebo iné zviera ktorému je ,,nakázané,, aby sa mu...
14.01.2011 22:17

Zákon o psoch

Pozrite si sekciu info a tam nájdete zákon o psoch .....a pridali sme aj pár ......fotiek ..ktoré sa vám možno nebudú páčiť ale sú tu potrebné nato aby si človek uvedomil aké to je tu zlé a ako sme na tom !!!! veľmi naozaj veľmi zle....!!!
08.01.2011 15:09

Útulok B.Štiavnica

ŽOFKA - 2 ročná / Útulok B. Štiavnica ŽOFKA je ďalší psík z útulku v Banskej Štiavnici. V útulku je asi rok. Bola síce adoptovaná, ale pred pol rokom bola vrátená do útulku. Pre mňa je to obzvlášť nepochopiteľné, prečo sa ľudia zbavujú takého milého, prítulného psíka. Pri fotení to bol...
08.01.2011 15:03

Tu nájdete .....

Takmer všetkých psíkov v kritickom stave alebo malé šteniatka bez domova https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/nekupujtezvieratkaadoptujte
08.01.2011 14:59

Útulok Zlaté Moravce

Útulok Zlaté Moravce Hladáme DO pre 3 šteniatka so svrabom, je potrebné stále kúpanie, v tomto počasí to u nás nie je možné, kedže sú vonku, ostatné prípravky im dostatočne nezaberajú, prosím o pomoc, kto má možnosť a nebojí sa toho. Inak už nevieme, ako im pomôcť, v domácej starostlivosti sa...